BUILD: Początek serii, ponownie

We wrześniu 2011 roku, wkrótce po tym, jak rozpocząłem tworzenie tego bloga, opisywałem wrażenia z konferencji dla deweloperów oprogramowania Build. W tym roku konferencja odbywa się w centrum akcji, na terenie firmy Microsoft, w Redmond. Nie omieszkam wskoczyć na tego zwierza i pokryć go w całości również i tym razem. Spodziewam się pięknych czterech dni żeglugi na pełnym zanurzeniu. Spodziewam się także czterech dni trudnych przepraw przez często ciężko strawne kąski bardzo technicznych porcji. Ale na koniec dnia, jak to mawiają Anglicy, podejrzewam, iż stwierdzę to samo, co poprzednim razem. Było warto!

Do dzisiaj do jednych z moich ulubionych wspomnień należy tekst „BUILD: Digital Natives”, zarówno w sensie tworzenia go, jak i zbierania do niego materiału w postaci, jakże inspirującej, prezentacji w wykonaniu pana Samuela Moreau. Dobrze pamiętam napięcie pomieszane z entuzjazmem wobec nowo ogłoszonej ówcześnie platformy. Czułem się jak odkrywca, eksplorator łindołs, uczestnik tajnego zgromadzenia w obcym, ale intrygującym towarzystwie. Magii dodał fakt, że w tym właśnie czasie sięgnąłem śmiało po pierwszą publiczną kompilację testową Developer Preview, dołączając tym samym do grona popaprańców, którzy z zadziwieniem wpatrywali się kafelki na ekranie startowym.

Tym razem myślę, że nie będzie gorzej. Będzie dużo informacji, ponownie. Będzie również sporo gryzienia gumy technicznej materii, niewątpliwie. Ale nie tracę wiary, że będzie warto. Seria BUILD po raz drugi, start!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s